jednokartowa www poznań
agencja interaktywna marketing

Wizytówka Premium stworzona jest w formie jednostronnicowej strony WWW, zawarte są tam wszystkie najważniejsze informacje dotyczące działalnośi oraz przekierowania do stron i profili.

Wizytówka taka posiada swoją subdomenę w naszym serwisie (przykładowo www.korund.pik24.pl lub www.skup-zlomu.pik24.pl), dzięki temu może ona służyć jako zamiennik strony www lub jako pomocnik w pozycjonowaniu.

Na wizytówce jest również likebox Facebooka dzięki czemu strona połączona jest bezpośrednio z naszym fanpage, można z tej pozycji polubić, udostępnić lub po prostu zapoznać się z profilem.

agencja interaktywna marketing

Wizytówki budowane są na tym samym silniku na którym tworzymy nasze strony Internetowe, dzięki czemu są doskonale zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, bardzo dobrze się pozycjonują, osiągając wysokie wyniki.

Wizytówka Premium jest niezależną wizytówką, nie jest ona dostępna na portalu ale może być połączona z wieloma źródłami – stroną firmową, wizytówką portalową, profilem Facebook itp. Subdomena na której wizytówka się znajduje jest dobierana indywidualnie do potrzeb oraz działalności klienta, na życzenie klienta możemy wizytówkę podpiąć pod prywatną domenę (pl/eu/com/itp)

tania skuteczna strona internetowa poznań
najtańsza strona www poznań
stworzenie darmowej strony WWW poznań
tania strona www budowa poznań
stworzenie strony www tanio poznań
projekt strony internetowej teni poznań