tworzenie budowa stron internetowych poznań
agencja interaktywna marketing

W Polsce zainteresowanie firm posiadaniem strony internetowej jest stosunkowo zbyt małe – cały czas odnotowujemy wzrost firmowych witryn, jednak nie jest to tak duży odsetek jak należałoby się spodziewać.

Wiadomym jest, że strona WWW to jedna z najbardziej docierających do konsumenta form reklamy. Klient chce mieć wszystkie informacje w jednym miejscu tak aby nie musiał na ich szukanie poświęcić zbyt wiele czasu.

Obecnie już ponad 85% klientów szuka danych wyłącznie przez Internet, kolejne 9% to osoby które szukają informacji za pomocą Internetu, korzystając mimo wszystko również z innych dostępnych środków.

agencja interaktywna marketing

Nasza oferta jest innowacyjnym rozwiązaniem ze względu na nietypowy zakres usług oraz szczególne dbanie o dobro naszych klientów. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów, co pozwala nam dopasować usługi indywidualnie do każdego rodzaju działalności. Warto wiedzieć, że aby być widocznym nie trzeba wielkiego wkładu finansowego, my zapewniamy kompleksową obsługę za tak niewiele. PIK24 - Idziesz w dobrą stronę!

Strony standardowo pisane są u nas językiem HTML/CSS. Każda strona posiada podstawowe zakładki informacyjne, galerie zdjęć jeśli profil działalności na to pozwala, boxy Facebook jeśli firma posiada fanpage, atrakcyjną szatę graficzną w tym także ruchome slajdy.

strony internetowe html poznań budowa
tworzenie strony dla firmy www
projektowanie stron www poznań
strona firmowa poznań stworzenie
poznań pozycjonowanie stron www
realizacja budowa stworzenie strony poznań
jak zrobić stronę www poznań