fanpage dla firm
agencja interaktywna marketing

polubienia facebook

W chwili obecnej prawie każda reklama w Internecie, telewizji a nawet w radio zawiera wzmiankę o profilu firmy w serwisie Facebook. Dzieję się tak ponieważ firmy kładą duży nacisk na to aby być rozpoznawalne przez dużą liczbę osób.

Facebook daje nam dostęp do kilkuset milionowej społeczności, z której przeciętny użytkownik spędza średnio 7 godzin miesięcznie na portalu. Funpage – czyli strona firmowa na Facebook’u pozwala jednym kliknięciem na przycisk “Lubię to” stać się fanem naszej firmy potencjalnemu klientowi.

Wtyczki Facebook z opcją polubienia czy udostępnienia naszego fanpage możemy oczywiście w różnych formach umieszczać na firmowej stronie internetowej.

agencja interaktywna marketing

profil facebook statystyki


Zgodnie z najnowszymi danymi ludzie mają większe zaufanie do firm z których działaniem mogą zapoznać się bliżej – “ściana” Facebook’a jest odpowiednim ku temu narzędziem. Opcja dodawania postów na tak zwanej tablicy jest formą firmowego bloga na którym dzielą się Państwo swoimi przemyśleniami, ofertami bądź promocjami.

Facebook daje nam możliwość śledzenia na bieżąco aktywności na stronie. Dostępne są statystyki polubień, dane na temat zasięgu postów, informacje o odwiedzinach na naszym fanpage i wiele innych przydatnych opcji. Do tego mamy możliwość promowania swojej działalności w sposób bezpłatny – przykładowo umieszczając ze swojego fanpage komentarze na innych stronach jako swoją wypowiedź, oczywiście zgodne z tematem i netykietą.

jak zdobyć polubienia lajki facebook
klienci reklama facebook
fanpage facebook firma poznań
reklama fanpage poznań profil
facebook prowadzenie dla firm poznan
prowadzenie facebooka poznań