wizytówka firmy na portalu
agencja interaktywna marketing

Wizytówka Internetowa to najprostsza i jednocześnie najtańsza metoda zaistnienia w sieci. Zadaniem wizytówki jest promowanie firmy, spełnia ona podstawową funkcję informacyjną. Podstawowa wizytówka zawiera opis działalności, dane teleadresowe oraz galerię składającą się z 4 zdjęć.

Wizytówka w formie rozszerzonej zawiera galerię rozbudowaną do 10 zdjęć, szersze pole słów kluczowych, rozbudowaną grafikę wpisu oraz możliwość dodania video-prezentacji. Istnieje też możliwość wyróżnienia opisu firmy, oferty, produktów.

Wizytówka jest idealnym pomocnikiem przy pozycjonowaniu strony Internetowej

agencja interaktywna marketing

Wizytówka na portalu informacyjnym jest jedną z najstarszych internetowych form reklamy. Dla osób nieposiadających strony internetowej jest ona jedyną szansą na to aby ich firma była widoczna w Internecie bez potrzeby spędzania przy tym dużej ilości czasu.

Wizytówka jest dobrym obiektem pomocniczym dla osób posiadających swoją witrynę, ponieważ można na niej umieścić kilka linków przekierowujących na daną stronę, przykładowo w tekście gdzie wymienione są usługi dodajemy link do karty na państwa stronie na której znajduje się szeroka oferta.

katalog firm baza firm poznań
wizytówka portal firmowy
wizytówka portal informacyjny
wizytówka pozycjonowanie strony poznań
pozycjonowanie baza linków poznań
darmowa wizytówka firmy w internecie