agencja interaktywna marketing

Z Googli korzysta ogromna liczba osób (z samych map Google korzysta miesięcznie około 6,5 miliona Internautów). Wizytówka w serwisie Google daje wiele możliwości podniesienia pozycji, zwłaszcza w przypadku zapytań lokalnych jakich jak “pogrzeby Bogatynia”, “skup przewodów pruszków” lub “producent urządzęń do szkła” – wyniki wyszukiwania tych fraz w Mapach Google pojawiają się na samym początku listy. Wizytówka ta jest idealną reklamą, dająca szanse na dotarcie do Twojej oferty dużej liczbie klientów.

Korzyści z wizytówki Google to m.in. bardzo wysoka pozycja w wynikach zapytań lokalnych, umacnianie pozycji strony WWW, powiązanie z serwisami społecznościowymi.

agencja interaktywna marketing

Zajmujemy się prowadzeniem oraz tworzeniem większości produktów które proponuje Google. Oferujemy baczne przyglądanie się stronie internetowej oraz tworzenie raportów statystycznych dla osób które nie mają na to czasu. Oprócz tego tworzymy blogi za pośrednictwem Blogger czy kanały YouTube. W ofercie również tworzenie wizytówek Google oraz profili Google +.

Oferujemy także prowadzenie kanałów, aktualizacje blogów oraz profilu Google +.

Dodatkowo przy zakupie oraz terminowej wpłacie pomoc techniczna przez 12 miesięcy GRATIS!

tworzenie steron www poznań
budowa stron www poznań
tworzenie wizytówki google
tworzenie kanału na youtube
tworzenie bloga firmowego
tworzenie miejsca mapy google poznań