Agencja Interaktywna PIK

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułami. Piszemy na tematy bliskie naszej działalności - reklama, marketing oraz SEO. Dodatkowo prowadzimy ciekawą serię artykułów o najczęściej popełnianych błędach np. przy tworzeniu stron, przy tworzeniu grafiki reklamowej itp. Zapraszamy!

najczęściej popełniane błędy na stronie www

Wizytówki na portalach, wpisy reklamowe - czym są, po co są i czy w ogóle warto w nie inwestować...

Na czym polega skuteczna reklama w internecie? Jak wiadomo powszechnie stosowaną formą internetowej reklamy są wizytówki na różnych portalach. Czy to działa? No tak, w pewnym sensie na pewno działa. Ale nie jest powiedziane, że dobrze. Stosując tego typu metodę, możemy być pewni, że 10% portali...

Czytaj dalej
najczęściej popełniane błędy na stronie www

Reklamy na Facebooku - 7 najczęściej popełnianych błędów obniżających skuteczność reklamy

Reklamy na Facebooku to niewątpliwie jeden z najczęściej używanych kanałów reklamowych ostatnich lat. Reklama na Facebooku dociera do dużej liczby osób, zgodnych z profilem docelowego klienta pod każdym względem – w końcu sami ten profil ustalamy. Niestety często bywa tak, że marnujemy na tę reklamę pieniądze.

Czytaj dalej
najczęściej popełniane błędy na stronie www

9 najczęściej popełnianych błedów przy projektowaniu strony internetowej

Strony internetowe są nieocenionym narzędziem pomocniczym przy promowaniu oraz sprzedaży usług firmy. Dobrze wykonana strona potrafi skutecznie przekonać klienta, że to właśnie nasz produkt chce nabyć. Klienci cenią sobie przejrzystość strony, kiedy każdy element ma swoje miejsce i jest łatwy do zlokalizowania. Spora grupa klientów chce mieć podane wszystko na tacy, dlatego informacje podawane na firmowej stronie internetowej muszą być spójne i jasne..

Czytaj dalej
własna domena w internecie warto kupić

Własna domena w internecie - Twój unikatowy adres w sieci!

Coraz więcej polskich przedsiębiorców tworzy strony internetowe. Jednak nie tylko osoby prowadzące działalność gospodarczą znacznie zawyżają odsetek ludzi posiadających własne witryny. W dzisiejszych czasach swoje strony internetowe tworzą również hobbyści czy bloggerzy. Niezależnie od tego, którą grupę osób reprezentujesz, powinieneś zaopatrzyć się w narzędzia, które będą reprezentowały Ciebie.

Czytaj dalej
błędy popełniane przy tworzeniu grafiki reklamowej

6 błędów popełnianych przy tworzeniu grafiki na potrzeby reklamy

Nieczytelne czcionki, brak danych kontaktowych czy krzykliwa grafika to rzeczy, które mogą skutecznie zniechęcić klienta do skorzystania z usług Twojej firmy. Pamiętaj, że reklama musi być zaprojektowana tak aby była przyjazna dla klienta. Zobacz czego unikać aby Twoja reklama prezentowała się profesjonalnie.

Czytaj dalej
s